Mağaza Poşeti Kulplu

 

Mağaza Poşeti Kulplu

 

Kulplu mağaza poşeti ambalaj sektörünün prestijli ürünlerinden bir tanesidir. Tercih eden kuruluşlar kaliteden ödün vermeyen işletmelerdir. Alçak yoğunluklu polietilen hammaddelerden ya da yüksek yoğunluklu polietilen hammaddelerden üretilmektedir. Mağaza poşeti kulplu ürün yaptırmak isteyen işletmeler tercihleri doğrultusunda üzerine istedikleri baskıyı yaptırabilmektedirler.

 

Birçok farklı ebatı bulunan poşet tekstil sektöründe çok fazlaca talep edilmektedir. Tekstil mağazalarında çok tercih edilmektedir. Bebek giyim mağazaları, iş elbiseleri mağazaları, butik giyim mağazaları, ev tekstil ürün mağazaları, büyük giyim markaları mağazalarında genelde bu tarz poşetleme sistemini kullanmaktadır.

 

Kulplu Mağaza Poşeti İmalatı Nasıl Yapılır?

 

Halk arasında baskılı çanta olarak da bilinen mağaza poşeti kulplu istenilen renk, desen ve boyutlarda üretilebilmektedir. Poşetlerin üzerine yapılacak baskı desenin 6 renk sınırı bulunmaktadır. Tamburlu Flekso makinesinde maksimum kalitede 6 farklı renk kullanılarak baskı yapılabilmektedir. Hatta son yıllarda geliştirilen teknolojik donanımlı baskı makineleri sayesinde 8 renge kadar çıkıldığı bilinmektedir.

 

Bu tarz ürünler prestijli ürünlerdir. Ürünün içerisine konulacak ürünün ağırlığına göre üretimde kullanılacak olan hammadde belirlenir. Mağaza poşeti kulplu ürün çeşidi için farklı farklı isimler kullanılmaktadır. Yumuşak saplı poşet, kulplu poşet ya da saplı poşet hepsi aynı kapıya çıkmaktadır. Üçü de aynı üründen bahsetmektedir.

 

Kulplu Mağaza Poşeti Nasıl Temin Edilir?

 

Baskısız ürünler ambalaj malzemesi satan toptancılardan alınabilirken, baskılı talep edildiğinde baskılı ürün yapan yerleri bulmak gereklidir. Mağaza poşeti kulplu ürün almak istediğinizde istediğiniz ebatlarda üretim yaptırabileceğiniz gibi standart ölçülerden de faydalanabilirsiniz. 20*30 / 30*40 / 40*50 / 50*60 boyutları her yerde bulunabilecek olan standart ölçülerdir. Bunların dışında yapacağınız talepler ayrıca değerlendirilecek ve üretim bandına konulabilecektir.

 

Tabiî ki bunun için belirli miktarları göze almak gerekebilir. İçine konulan ürünün kolay taşınmasını sağlar. Modellemesinde ekstra geniş köşeler kullanıldığı için dik durması kolay ve ayakta kalma süresi yüksektir. Böylelikle devrilme şansı olmaz. İçine ürün koymak ve ürünü çıkarmak kolaydır. İstenilen her boyut üretimi yapılabilmekte olduğu için büyük parçalı ürünleri de bu tarz poşetlere koyabilmek iyi bir avantajdır. Özellikle ev tekstili sektöründe büyük ebatlar çok işe yaramaktadır.

 

Kulplu Mağaza Poşeti Özellikleri Nelerdir?

 

Ekomonik olarak yapılan alışverişlerin taşınmasında kullanılan bir poşet çeşididir. Baskılı ya da baskısız seçenekleri mevcuttur. Baskı talep edildiği takdirde flexo sistemi ile baskıları yapılır. Polipropilen plastik malzemesinden üretilmektedir. Genelde beyaz tercih edilse de her renk uygulama yapılması mümkündür.

 

Parlak ya da mat, kalın ya da ince olma özellikleri en baştan belirlenebilecek özellikler içerisindedir. Talep edilen her ebatta üretim yapılmaktadır. Ambalajlama ihtiyaçlarında tekstil sektöründe çok fazlaca talep edilen bir poşeti şeklidir. Su direnci yüksek olan bir üründür. Su geçirmez özelliği mevcuttur. Kolay kolay delinmez ve yırtılmaz.

 

 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz